Dette er verneombudene i Andøy kommune

Mette Brons Sørensen er hovedverneombud i Andøy. - Klikk for stort bilde Her finner du en oversikt over hvem som er verneombud i Andøy kommune.

Hovedverneombud er Mette Brons Sørensen. Du treffer henne på e-post her.

Publisert av Geir Bjørn Nilsen. Sist endret 14.09.2021

Vernetjenesten i Andøy kommune

 

Verneområder

Verneombud

Kontaktinfo

1

Andenes skole,

Andøy folkebibliotek

Lill-Bente Ridderseth

Lill-Bente.Ridderseth@andoy.kommune.no

Tlf. 76115170/97107602

2

Risøyhamn skole og Risøyhamn barnehage

Heid Vedal Strand

Heidi.Strand@andoy.kommune.no

Tlf. 76147567

3

Dagsenteret Åse, Torvhågveien, Leiteveien, Hammarveien, Kildebakken

Ann Karin Bowitz

AnnKarin.Bowitz@andoy.kommune.no

Tlf. 76148877

4

Måsungen og Regnbuen barnehager

Berit Berg-Olsen

Berit.berg-olsen@andoy.kommune.no

5

Myrulla og WigWam barnehager

Wenche Eilertsen

Wenche.eilertsen@andoy.kommune.no

6

Andøya bo- og behandlingssenter

Christina Nilsen

Christina.Kalveby@andoy.kommune.no

Tlf. 76115570

7

Hjemmetjenesten sør,

Dahletun,

Benedicte Reinnøk

Benedicte.Reinnok@andoy.kommune.no

8

PU-bolig Bleik (Damveien Bleik)

Mangler verneombud

 

9

Hjemmetjenesten nord, omsorgsbolig Andenes helsesenter,

Kirsten Asperheim

kirstenasperheim@hotmail.com

Tlf. 46864448

 

Helsetjenesten Andenes helsesenter og Risøyhamn legekontor

Mette Brons Sørensen

MetteBrons.Sorensen@andoy.kommune.no

Tlf. 76115115

10

Kiiljordheimen, FSE (Kristinabakken, kjøkken AH)

Marthe Louise Engstad Aronsen

Marthehansen92@yahoo.com

Tlf. 95788491

11

NAV

Anne Isaksen

Anne.Isaksen@nav.no

12

Teknisk uteseksjon

Karl Wiggo Vangen

KarlWiggo.Vangen@andoy.kommune.no

13

Andenes idretts- og svømmehall, rådhuset

Mangler verneombud

 

14

Skolestua barnehage

Mangler verneombud

 

15

VOI

Lena Spjelkavik

Lena.Spjelkavik@andoy.kommune.no  Tlf. 99161805

 

Hovedverneombud:

Mette Brons Sørensen

MetteBrons.Sorensen@andoy.kommune.no

Tlf. 76115115

 

Vara hovedverneombud

Ingrid B. Isaksen

Ingridbirgitte.klausen@andoy.kommune

 
  • TelefonBilde 76 11 50 00
  • PostboksBilde Postboks 187, 8483 Andenes
  • Besøksadr: Rådhuset Storgt. 68
  • Org.nr. 945 624 809